Detail autora


avatar

Helena Poláčková


E-mail: 109315@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Rozhovor s Milanem Holendou aneb Ospalé ráno ze Zelňáku

Rozhovor s Milanem Holendou aneb Ospalé ráno ze Zelňáku

Minulý týden patřil éter Rádia R převážně dění kolem festivalu Divadelní svět Brno a pozadu nemohlo zůstat ani Ospalé ráno v čele se Šárkou a Helou. Děvčata nelenila a do poslední tak trochu "punkové" dvouhodinky ze Zelňáku si jako hosta pozvaly herce divadla Husa na Provázku Milana Holendu.

Helena Poláčková | 19. 06. 2012 19:00

ProFIdivadlo v Ospalém ránu

ProFIdivadlo v Ospalém ránu

ProFIdivadlo zve na premiéru představení Rychlé šípy na kolenou aneb Dlouhé Bidlo vítězí.

Helena Poláčková | 27. 04. 2012 11:01

Seznamte se s lidmi, kteří tvoří Radio R

Seznamte se s lidmi, kteří tvoří Radio R

Radio R tvoří více než stovka dobrovolníků, kteří dávají společnými silami dohromady svým rozsahem v Česku naprosto ojedinělé internetové studentsko-komunitní rádio.

Helena Poláčková | 16. 03. 2012 13:29

Jan Apolenář a Aleš Kučera v Ospalém ránu

Jan Apolenář a Aleš Kučera v Ospalém ránu

Malé divadlo komedie vyslalo Honzu Apolenáře a Aleše Kučeru, aby vás nalákali a pozvali nejen na představení Pan Kaplan má třídu stále rád, ale také na další připravovanou inscenaci Rhapsody in blue. A jak návštěva těchto velmi milých a veselých hostů vypadala, zjistíte v přiloženém podcastu :)

Helena Poláčková | 16. 03. 2012 12:14

Ospalé ráno - Ráno postavené na hlavu! Nespíme ani v novém semestru!

Ospalé ráno - Ráno postavené na hlavu! Nespíme ani v novém semestru!

Hledáte energii do nového dne? Vstávejte s Ospalým ránem na Rádiu R, ve kterém koncentrace bláznů na metr čtvereční překračuje normy Evropské unie. Nechte se od pondělí do pátku vždy mezi 8 a 10 hodinou ranní probouzet skvělou hudbou, užijte si řadu netradičních rubrik, které bourají hranice mezi genialitou a totálním intelektuálním úpadkem a hlavně si nenechte ujít spoustu další zábavy se všemi moderátorskými dvojicemi. Každý den se ponořte do nového a hlavně absolutně šíleného tématu, které ve vás zaručeně zanechá nezapomenutelné dojmy a informace, bez nichž byste již dále nemohli normálně existovat. Zkrátka věřte, že to s námi po ránu opravdu není nuda.

Helena Poláčková | 17. 10. 2011 22:17

Ospalé ráno ve středu soutěží o lístky na Majáles

Ospalé ráno ve středu soutěží o lístky na Majáles

Tématem středečního Ospalého rána s Verčou, Helou, Míšou a Tomem jsou příbuzní, ale co víc, můžete s námi soutěžit o vstup zdarma na páteční Majáles. Takže neváhejte a nalaďte si ve středu mezi 7. a 9. Ospalé ráno na Rádiu R.

Helena Poláčková | 25. 04. 2011 10:28

Výroba piva v pořadu Neřež to!

Výroba piva v pořadu Neřež to!

I toto pondělí budeme v pořadu Neřež to! vyrábět unikátní směs. Jako nápověda mohou posloužit slova: chmel, ječmen, voda a jsme doma! Pivo bude naším dalším výtvorem. Laďte www.radior.cz každé pondělí od 18 do 19 s Tomášem a Helou.

Helena Poláčková | 10. 04. 2011 12:37

Neřež to!

Neřež to!

V pondělí 4. dubna v 18.00 započne svou hvězdnou dráhu nový pořad Rádia R. Pokud patříte mezi kutily, zvídavce, nebo se jen občas něčemu rádi přiučíte, pak vám dílko s názvem Neřež to! bude mít určitě co nabídnout. Provázet vás budou zdatný šikula Tom a jeho o něco méně šikovná asistentka a podavačka nářadí Hela, které můžete znát už z pondělního a středečního Ospalého rána. V prvním pilotním dílu budeme vyrábět atomovou bombu. Respektive my dáme návod a tvůrčí činnost už je na vás ;o)

Helena Poláčková | 01. 04. 2011 14:29