Detail autora


Vendula Štěpánková


E-mail: 128360@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Básník J. H. Krchovský na Rádiu R!

Básník J. H. Krchovský na Rádiu R!

Laďte s námi rozhovor s básníkem J. H. Krchovským, a to už ve čtvrtek 3. května od 18 hodin na Rádiu R. Oceníme, když budete diskutovat s námi;-).

Vendula Štěpánková | 26. 04. 2012 23:13

Básník Petr Hruška na Rádiu R

Básník Petr Hruška na Rádiu R

Básník a literární vědec Petr Hruška bude v úterý 6. prosince hostem Rádia R. Poslouchejte rozhovor, který začne v 18 hodin. Na Vaše dotazy se těšíme na emailu vendulinodposlech@gmail.com. Nenechte si ujít také výjimečné autorské čtení tohoto umělce v 19.30 v klubu Leitnerova v Brně.

Vendula Štěpánková | 30. 11. 2011 13:59

Audiopozvánka na Divadelní svět Brno

Audiopozvánka na Divadelní svět Brno

Poslechněte si pozvánku na nadcházející festival Divadelní svět Brno.

Vendula Štěpánková | 25. 05. 2011 13:49

Divadelní svět Brno + soutěž o časopis Full Moon

Být připraven, toť vše - takový je jeden z podtitulů nadcházejícího festivalu Divadelní svět Brno a takový je i apel na Vás, posluchače Rádia R. V zítřejším odposlechu od 12 hodin se dozvíte nejen o Shakespearovi a diverzitě kultur, ale můžete získat také aktuální výtisk špičkového hudbeního magazínu Full Moon. Navíc jako obvykle rozdáváme lístky do kina Art a Scala. Buďte naladěni s námi, nebudete litovat;-).

Vendula Štěpánková | 24. 05. 2011 23:04

JAN BUDAŘ živě na Rádiu R;-)!

JAN BUDAŘ živě na Rádiu R;-)!

Pozvání do Odposlechu Rádia R přijal a potvrdil herec a muzikant Jan Budař. Těšte se na něj ve čtvrtek 19. 5. přibližně od 15:45 do 16:30. Dotazy můžete posílat už teď na email vendulinodposlech@gmail.com; vybrané odměníme dvěma vstupenkami do kina Art či Scala.

Vendula Štěpánková | 13. 05. 2011 10:17

Nahlédněte na Svět podle Lucie

Rozhovor k výstavě Svět podle Lucie. Na obrazy Lucie Němcové, dívky s poruchou autistického spektra se můžete podívat do pátku 13. května v prostorách atria Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Navštivte také zítřejší doprovodnou přednášku (14 hodin, učebna FSS U33) s názvem Dialog, terapie či umění?

Vendula Štěpánková | 11. 05. 2011 14:28

Arnošt Goldflam v pondělí od 11 hodin na Rádiu R!

Jak zní jedno krásné klišé: nemožné se stalo skutečností. Hned po prvomájové neděli, v pondělí 2. května v 11 hodin, přijde Arnošt Goldflam do studia Rádia R. Herec, dramatik, spisovatel... O všech jeho profesích a nejen o nich si budeme povídat v živém vysílání. Pokud se chcete našeho hosta na něco zeptat, můžete psát otázky už předem na email vendulinodposlech@gmail.com. Zpovídejte s námi - každý dotaz bude zodpovězen a navíc ještě honorován dvěma lístky do kina;-).

Vendula Štěpánková | 28. 04. 2011 10:27

Jak proměnit 1 email ve 2 lístky do kina? Rádio R poradí

Středeční živý polední odposlech, tedy 20. dubna 2011 od 12 do 14 hodin, se bohuže neuskuteční, ale jako malou cenu útěchy Vám nabízíme soutěž o o lístky do kina Art a Scala. Máme pro Vás například film Biutiful, Čtyři lvi nebo Hezké vstávání (to kdybyste se třeba nemohli probudit;-). Stačí napsat, jakého hosta byste rádi slyšeli v odpoledním Odposlechu; a to na email vendulinodposlech@gmail.com. Nejrychlejší posluchači, kteří odpoví na vyhlášenou otázku, dostanou po dvou vstupenkách.

Vendula Štěpánková | 19. 04. 2011 21:23

Bonjour Brno jde do finále! Česko-francouzský rozhovor s organizátory festivalu

Poslechněte si rozhovor s pořadateli festivalu frankofonní kultury Bonjour Brno 2011.

Vendula Štěpánková | 06. 04. 2011 14:27

Frankofonní Odposlech na Rádiu R!

Bonjour Brno zazní zítra, ve středu 23. března od 12 do 14 hodin, v éteru Rádia R. Zástupci Alliance française Brno Dita Friáková a Nicolas Bitaudeau přijdou pozvat rovnou dvojjazyčně na festival francouzské kultury. A možná přijde i kouzelník;-) - Slimane Benaïssa, jeden z nejvýznamnějších žijících alžírských dramatiků, herec, režisér a zakladatel Alžírského lidového divadla. Z čarovného klobouku si opět můžete vytáhnout volné vstupenky do kina Art a Scala, nebo do cylindru naopak přispět dotazy směrem k hostům. Pište na email vendulinodposlech@gmail.com.

Vendula Štěpánková | 22. 03. 2011 20:46

WANTED/ Hledáme filmové fanoušky!

WANTED/ Hledáme filmové fanoušky!

Pohlížíte rádi na svět filmovou optikou? A znáte Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět? Na tuto akci Vás zítra, tedy ve středu 16. března, do odpoledního Odposlechu od 12 hodin přijde pozvat Adam Vašíček, jeden z organizátorů přehlídky. Opět čekáme na Vaše otázky, názory a podněty na adrese vendulinodposlech@gmail.com. Povídejte si s námi nejen o tom, kolik světů film otevírá... Vypsali jsme pro Vás i odměnu - vstupenky do kina, které můžete vyhrát i tentokrát, stejně tak jako vždy pravidelně každý týden v tomto čase.

Vendula Štěpánková | 15. 03. 2011 19:54

Futsal s klapkami na očích

Hosty středečního Odposlechu od 12 hodin budou členové ligového týmu futsalu Avoy MU Brno. Jak hrajou nevidomí studenti futsal? Jak se jim kope se speciálně ozvučeným míčem? A kolik už vsítili branek? O tom všem, a také o mnohém jiném bude řeč v rámci odpoledního moderovaného bloku. Poslouchejte a diskutujte s námi. Otázky na naše hosty můžete psát také předem na email vendulinodposlech@gmail.com.

Vendula Štěpánková | 07. 03. 2011 23:54