Detail autora


Pavlína Dufková


E-mail: 16489@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Intenzivní vysílání pořadu Audimax 2013

Intenzivní vysílání pořadu Audimax 2013

2. ročník intenzivního vysílání pořadu Audimax je tady a s ním i sedm osobností spojených s Brnem. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte! od 1.-7. 7. 2013 vždy od 20 h na www.radior.cz.http://soundcloud.com/michaelovy-jingly/intenzivni-audimax-2013

Pavlína Dufková | 26. 06. 2013 00:34

Audimax: Nejen o romských dětech

Audimax: Nejen o romských dětech

Dalším hostem pořadu Audimax bude Julie Svatoňová, která se věnuje v Muzeu romské kultury romským dětem. Jaká je její perspektiva a co nám poví o své zkušenosti? POSLOUCHEJTE DNES od 20 hod. na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 16. 05. 2013 19:07

Když se řekne Šabata...

Když se řekne Šabata...

Když se řekne Šabata - takový je název sborníku, který vyšel v roce 1998 k 70. narozeninám Jaroslava Šabaty, jednoho z nejdůležitějších představitelů disentu u nás. Jeho syn Jan Šabata, nakladatel, disident a signatář Charty 77, bude hostem čtvrtečního pořadu Audimax. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE! 7. 3. 2013 od 20:00 hod. na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 06. 03. 2013 23:49

Audimax: Cesta do hlubin kadeřníkovy duše

Audimax: Cesta do hlubin kadeřníkovy duše

Hostem dnešního pořadu Audimax bude kadeřník František Junek. Poslouchejte od 20 h na www.radior.cz. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR?

Pavlína Dufková | 21. 02. 2013 09:05

Audimax: Modrý pořad s Modrou linkou

Audimax: Modrý pořad s Modrou linkou

Občanské sdružení Modrá linka přináší 18 let pomoc nejen dětem a mladistvým. Kromě linky důvěry provozuje i psychologickou poradnu a centrum pro vzdělání a supervizi. Každý rok se na linku důvěry obrátí kolem 4 tisíc lidí... JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE dnes od 20 hod. na www.radior.cz. Pozvání do studia přijaly ředitelka Modré linky o.s. Jana Zárubová a vedoucí linky důvěry Bohuslava Horská.

Pavlína Dufková | 24. 01. 2013 13:39

Audimax: Kafenisati v Brně se Srdjanem Prtinou

Audimax: Kafenisati v Brně se Srdjanem Prtinou

Srdjan Prtina pochází ze Srbska z Nového Sadu a žije mnoho let v České republice. Na FSS MU vystudoval politologii a mezinárodní vztahy a Brno má, myslím, rád. Jaké byly jeho začátky u nás, případně jak vnímá českou a srbskou společnost dnes, si můžete poslechnout ve čtvrtek 10. 1. 2013 od 20 h v pořadu Audimax na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 09. 01. 2013 23:32

Audimax: Měníme svět kolem nás s občanským sdružením Trialog

Audimax: Měníme svět kolem nás s občanským sdružením Trialog

Pořad Audimax přivítá kolegyně z občanského sdružení Trialog Alicu Herákovou a Vendulu Jurajdovou, které představí projekt "Měníme věci kolem nás". JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte! Ve čtvrtek 13. 12. od 20 hod. na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 13. 12. 2012 10:35

Weles - zaostřeno na literaturu

Weles - zaostřeno na literaturu

Čtvrteční Audimax navštíví básník Norbert Holub. V diskuzi se zaměříme na literaturu a časopis Weles, jehož je i redaktorem. Poslouchejte zítra, t.j. 29. 11. 2012 od 20 hod. na www.radior.cz. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR?

Pavlína Dufková | 28. 11. 2012 23:03

Audimax: Česko-slovenské dialogy

Audimax: Česko-slovenské dialogy

Česko-slovenské dialogy, které přinese pořad Audimax ve čtvrtek, 15. 11. od 20 hod. na www.radior.cz, se budou dotýkat nejen společné historie, rozdělení Československa před 20 lety nebo stereotypních představ o Slovácích a z druhé strany o Češích, ale i osobní zkušenosti čtvrtečního hosta, Michaly Baránkové, která vystudovala ekonomii a žurnalistiku v Bratislavě. Osud ji pak zavedl právě do Brna, kde žije a pracuje. Ačkoli pochází z relativně tradičního Slovenska, její pojetí života je v mnohém nevšední. Především se drží zásady "mít úctu ke zkušenosti druhých". JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte!

Pavlína Dufková | 15. 11. 2012 00:00

Audimax: Psychiatrie - co o ní (ne)víme?

Audimax: Psychiatrie - co o ní (ne)víme?

Hostem čtvrtečního vysílání bude Barbora Valková, psycholožka Fakultní nemocnice Brno, která nám přiblíží svět psychiatrie. Je nám tento svět skutečně tak vzdálen a co o něm vlastně víme? JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte 1.11. od 20 h na www.radior.cz. Foto: PSYCHIATRIE! Divadelní performance, režie Jan Christoph Gockel, produkce Hagnot Elischka, Wien

Pavlína Dufková | 31. 10. 2012 21:54

Audimax: Tajemství fotografií Kamila Tilla

Audimax: Tajemství fotografií Kamila Tilla

Po shlédnutí fotografií Kamila Tilla mě napadlo slovo tajemství... Nachází ho v živé i neživé přírodě, v kapradí, na stromech i kamení. Jeho koníčkem je hudba, všímá si starých opuštěných míst... Původně rodák z Hranic u Přerova působí jako fotograf v Moravské galerii v Brně. Jeho fotografie aktuálně vystavuje galerie Třináctka, Panská 13. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR z jeho perspektivy? POSLOUCHEJTE ve čtvrtek 18. října od 20:00 na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 17. 10. 2012 22:26

Audimax: Kulturní management v praxi

Audimax: Kulturní management v praxi

Kulturní management v praxi (pokud zrovna nepracujete v showbyznysu) není vůbec jednoduchý. Záleží na mnoha faktorech, od kulturní instituce, přes úspěšnost grantů, až po zájem občanů. Historička umění Martina Zuzaňáková nám povypráví o své zkušenosti coby stipendistky kulturního managementu v Německu nebo PR-manažerky v Muzeu romské kultury. V sobotu jsme s ní mohli absolvovat procházku po Cejlu, kde nám společně s kolegou v rámci Dne architektury představila několik zajímavých budov, kolem nichž většinou procházíme bez povšimnutí. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR z jejího pohledu? POSLOUCHEJTE! ve čtvrtek 4.10. na www.radior.cz od 20 hod.

Pavlína Dufková | 03. 10. 2012 21:55

Audimax - Leo Eitinger a další kulturní projekty v rozhovoru s Barborou Antonovou

Audimax - Leo Eitinger a další kulturní projekty v rozhovoru s Barborou Antonovou

První poprázdninový Audimax přináší reprízu rozhovoru s Barborou Antonovou z Domu umění, která nás seznámí s kulturními projekty v Brně a jeho přilehlém okolí. Jeden z nich se věnuje norskému psychiatrovi Leu Eitingerovi, jehož 100. výročí narození začali oslavovat minulý víkend v Lomnici u Tišnova. Více o projektu se můžete dovědět na www.oslomnice.cz. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte!

Pavlína Dufková | 18. 09. 2012 22:05

Intenzivní týden Audimaxu

Intenzivní týden Audimaxu

Rádio R si dovoluje pozvat všechny zájemce k poslechu intenzivního vysílání pořadu Audimax každý den od 1.-7.7. 2012 vždy od 20 - 21 hodin. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte!

Pavlína Dufková | 01. 07. 2012 10:52

Audimax: O aktivitách sdružení Ratolest Brno a dalších projektech

Audimax: O aktivitách sdružení Ratolest Brno a dalších projektech

Dalším hostem čtvrtečního pořadu Audimax bude ředitel občanského sdružení Ratolest Brno Petr Machálek, se kterým si povíme víc o pomoci sociálně znevýhodněným dětem, mladým lidem a jejich rodinám. Tématem budou také nevládní organizace jako Hnutí Duha, Nesehnutí a Člověk v tísni a některé projekty, které probíhají např. v Gruzii nebo Moldávii. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte ve čtvrtek 28.6. od 20 h na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 28. 06. 2012 00:34

Audimax: S Alicí Herákovou nejen o Ghettofestu...

Audimax: S Alicí Herákovou nejen o Ghettofestu...

2. června 2012 jsme měli možnost zúčastnit se 1. ročníku Ghettofestu, který se konal v místech kolem ulice Bratislavská v Brně. Ti, kdo tam byli, vědí, že se skutečně vydařil. Organizátorům za něj tedy patří velký dík! Hostem čtvrtečního Audimaxu bude Alica Heráková - organizátorka pouličního festivalu. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE! 14.6. od 20:00 na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 14. 06. 2012 00:09

Audimax: Traubka, Mýdlo, underground...

Audimax: Traubka, Mýdlo, underground...

Audimax vás zve ve čtvrtek 31.5. od 20:00 k poslechu o nekonvenčním prostředí Traubky a Mýdla, tedy barů, které vznikly na počátku devadesátých let... Doba byla neúprosná, a tak mnoho podobných míst zmizelo v propadlišti brněnských dějin... Vzpomeňme třeba Memphis na Dominikánském nám., Mescalito ve své původní podobě na Starobrněnské ul. nebo hospodu U rakve na rohu Traubovy a nám. 28. října a další... Tyto dva bary však slouží nejen alternativně laděným návštěvníkům dál a navíc neztrácejí na originalitě. Přejme jim tedy, ať tu s námi ještě dlouho zůstanou. Z Traubky zavítá do rádia R Hanička a mladý sympatický štamgast a z Mýdla Radek Helia. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE!

Pavlína Dufková | 29. 05. 2012 11:54

Audimax: Na Provázku s Robertem Miklušem

Audimax: Na Provázku s Robertem Miklušem

Divadlo Husa na provázku představuje neoddělitelnou součást brněnského prostoru. Každý týden přináší několik inscenací českých i zahraničních tvůrců a především zprostředkovává neopakovatelný audiovizuální zážitek. Do pořadu Audimax zavítá herec divadla Husa na provázku Robert Mikluš a prozradí nám, jak vnímá prkna, co znamenají svět... JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE! Ve čtvrtek 17. 5. od 20 hod. na rádiu R.

Pavlína Dufková | 14. 05. 2012 16:08

Audimax: Naděje a důstojnost na ulici

Audimax: Naděje a důstojnost na ulici

Audimax zve k poslechu všechny, kteří se chtějí dovědět o aktivitách Oddělení sociální prevence a pomoci. Hostem bude vedoucí oddělení Mgr. Ladislav Ptáček. POSLOUCHEJTE ve čtvrtek (3.5.) od 20 hod. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Oddělení sociální prevence a pomoci spadá pod Odbor sociální péče MMB. Sídlí v centru města a v úředních hodinách zde nacházejí útočiště lidé na okraji společnosti. Lidé ohrožení sociálním vyloučením, drogovou závislostí, alkoholici, občané propuštění z výkonu trestu odnětí svobody, mladí lidé po ukončení ústavní výchovy a mnozí další. Audimax vám tentokrát přináší docela jinou perspektivu brněnského prostoru. Není pěkná, přesto bychom ji neměli přecházet bez povšimnutí. Kdo z nás si může být jistý, že jednou pomoc nebude potřebovat?

Pavlína Dufková | 02. 05. 2012 22:27

Audimax: Galerie Umakart

Audimax: Galerie Umakart

Dnes od 20 hod. si můžete poslechnout o aktivitách galerie Umakart, která představuje performance, videoart a další umělecké kusy na Lidické čp. 40 již pět let nejen ve své výkladní skříni. Hosty budou Tereza Rullerová a Katka Olivová.

Pavlína Dufková | 19. 04. 2012 07:32

Audimax: Kristýna Cílková, Indonésie a Talířový tanec

Audimax: Kristýna Cílková, Indonésie a Talířový tanec

Zítra od 20 hod. můžete poslouchat pořad Audimax o Indonésii. Hostem bude Kristýna Cílková, která se zúčastnila stipendijního pobytu v Západní Sumatře a umí tančit Talířový tanec.

Pavlína Dufková | 04. 04. 2012 23:38

Audimax: Dům umění a Brněnské architektonické stezky

Audimax: Dům umění a Brněnské architektonické stezky

Poslouchejte ve čtvrtek 22.3. od 20 hod. reprízu pořadu Brněnské architektonické stezky. Audimax a rádio R (www.radior.cz) přináší reprízu pořadu "Brněnské architektonické stezky", který byl natočen v září loňského roku. Hosty pořadu byli ředitel Domu umění Rostislav Koryčánek a organizátorky projektu "Brněnské architektonické stezky" Šárka Svobodová a Petra Hlaváčková. Audimax chce touto reprízou vyjádřit podporu aktivitám Domu umění a současně i stávajícímu řediteli DU Rostislavu Koryčánkovi.

Pavlína Dufková | 21. 03. 2012 10:14

Audimax: Novinář, překladatel a světoobčan Ladislav Plch hostem dnešního vysílání od 20 hod.

Do pořadu Audimax jsem pozvala Ladislava Plcha - novináře, překladatele a světoobčana. Poslouchejte!

Pavlína Dufková | 08. 03. 2012 18:34

Brno a Slovácká gotika

Brno a Slovácká gotika

Dnešní Audimax navštíví malířka Barbora Lungová a Vojtěch Petratur - instalatér, montér, sběratel, galerista a kurátor. Poslouchejte od 20 hod. na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 23. 02. 2012 16:40

Audimax: Semestr v Mostaru

Audimax: Semestr v Mostaru

Dnešní pořad Audimax se bude věnovat Bosně a Hercegovině. Pozvání přijala Zuzana Fonioková, která strávila jako lektorka jeden semestr na univerzitě v Mostaru. POSLOUCHEJTE DNES VEČER od 20 hod. na www.radior.cz.

Pavlína Dufková | 09. 02. 2012 17:18

Audimax: Když se řekne Waldorfská škola...

Audimax: Když se řekne Waldorfská škola...

Dnes od 20 hod. můžete poslouchat rozhovor o Waldorfské škole. Pozvání přijali Petra Poprocká a žák Waldorfské základní školy v Brně Ivo Jedlička. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR?

Pavlína Dufková | 26. 01. 2012 18:00

Audimax: Budoár staré dámy dnes od 20 hod.

Audimax: Budoár staré dámy dnes od 20 hod.

Dnes od 20 h můžete poslouchat první Audimax v novém roce. Hostem ve studiu bude Marta Svobodová, zpěvačka, kytaristka a textařka Budoáru staré dámy a skupiny Furré. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR?

Pavlína Dufková | 12. 01. 2012 17:12

Audimax: Iniciativa Brno kulturní na rádiu R

Audimax: Iniciativa Brno kulturní na rádiu R

Poslouchejte dnes od 20 hod. na rádiu R! Audimax zve k poslechu o kulturní politice města Brna! Pozvání přijala Tereza Freyová a iniciativa Brno kulturní. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR?

Pavlína Dufková | 15. 12. 2011 16:21

Audimax: Občanské sdružení Moravskoslezský kruh se představuje

Dnes od 20 hod. si můžete poslechnout v pořadu Audimax o aktivitách občanského sdružení Moravskoslezský kruh. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE! Pozvání přijali Antonín Hošťálek a Blanka Švábová.

Pavlína Dufková | 01. 12. 2011 07:45

Audimax: Z Chebu až na konec světa...

Audimax: Z Chebu až na konec světa...

Audimax vás zve k poslechu pořadu na téma "Z Chebu až na konec světa...". Pozvání přijala Veronika Lapšanská, studentka tří fakult na MU. Začátek je ve čtvrtek 17.11. od 20:00 hod. na rádiu R.

Pavlína Dufková | 16. 11. 2011 22:15

Audimax: Příběh Skleněné louky

Audimax: Příběh Skleněné louky

Příběh Skleněné louky, známého kulturního objektu v centru Brna, začíná v 90. letech restitucí. Hostem čtvrtečního Audimaxu bude PhDr. Alena Šmídová, mecenáška celého komplexu Skleněna louka. Poslouchejte zítra (3. 11.) od 20 hod. na rádiu R! JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR?

Pavlína Dufková | 02. 11. 2011 17:20

Audimax: Nahlédnout do útrob Čístírny odpadních vod v Modřicích je zážitek

Audimax: Nahlédnout do útrob Čístírny odpadních vod v Modřicích je zážitek

Audimax přináší rozhovor s hlavním technologem ČOV Brno–Modřice Ing. Robertem Hrichem. Poslouchejte ve čtvrtek 20.10. od 20 hod. na rádiu R!

Pavlína Dufková | 19. 10. 2011 23:03

Audimax: O identitě prostoru s režisérem Jiřím Honzírkem

Audimax: O identitě prostoru s režisérem Jiřím Honzírkem

Tentokrát vás Audimax zve k poslechu rozhovoru s režisérem Jiřím Honzírkem. Identita prostoru, islám, Bůh, Němci v Čechách, oblast bývalé Jugoslávie a další témata jsou náměty jeho divadelního zpracování. POSLOUCHEJTE! Čtvrtek, 6. 10. od 20 hod. na rádiu R.

Pavlína Dufková | 05. 10. 2011 20:01

Audimax: Brněnské architektonické stezky

Audimax: Brněnské architektonické stezky

První poprázdninový Audimax přináší rozhovor s organizátory projektu Brněnské architektonické stezky. Hosty budou ředitel Domu umění Rostislav Koryčánek a jeho kolegyně Šárka Svobodová a Petra Hlaváčková, které nám prozradí, jak probíhá realizace takového projektu. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE dnes od 20 hod. na rádiu R!

Pavlína Dufková | 22. 09. 2011 13:16

Audimax: Ženy – podnikatelky a manažerky v Africe

Audimax: Ženy – podnikatelky a manažerky v Africe

Dnes od 20 hod. můžete poslouchat rozhovor s Věrou Staňkovou, organizátorkou konference "Žena – tvůrčí osobnost třetího tisíciletí", která proběhla letos v květnu v Keni. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? Poslouchejte!

Pavlína Dufková | 30. 06. 2011 17:08

Audimax: VĚTRNÉ MLÝNY točí Brnem

Audimax: VĚTRNÉ MLÝNY točí Brnem

Dnes od 20:00 na rádiu R roztáčejí diskuzi Větrné mlýny — nakladatelství, které připravuje Měsíc autorského čtení. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR? POSLOUCHEJTE!

Pavlína Dufková | 16. 06. 2011 12:03

Audimax: Makedonie - země známá neznámá

Audimax: Makedonie - země známá neznámá

Audimax pro vás tentokrát přichystal povídání o Makedonii. Hostem bude Katerina Dimovska z Velesu. POSLOUCHEJTE dnes od 20 hod. na rádiu R.

Pavlína Dufková | 02. 06. 2011 17:03

Povídání o Muzeu romské kultury v Brně

Povídání o Muzeu romské kultury v Brně

Dnes od 20:00 hod. na rádiu R v pořadu Audimax můžete poslouchat zajímavé povídání s Lucií Křížovou, PR manažerkou Muzea romské kultury. JAKÝ JE BRNĚNSKÝ PROSTOR?

Pavlína Dufková | 19. 05. 2011 16:07

ČANKIŠOU aneb kdo na pódiu není vidět?

ČANKIŠOU aneb kdo na pódiu není vidět?

Audimax přináší na dnešní večer rozhovor s manažerkou brněnské skupiny Čankišou Hanou Vojtěchovou. Poslouchejte od 20 hod. na rádiu R.

Pavlína Dufková | 05. 05. 2011 12:05

Audimax: Mezi zvukem a prostorem

Audimax: Mezi zvukem a prostorem

Zajímavé povídání s Jirkou Suchánkem — experimentálním umělcem — můžete poslouchat dnes od 20 hod. v pořadu Audimax.

Pavlína Dufková | 07. 04. 2011 09:18

Audimax: Duše se chemicky vysvětlit nedá

Audimax: Duše se chemicky vysvětlit nedá

Hostem pořadu bude Marek Stehlík, matematik, chemik, informatik a zároveň hluboce věřící člověk. Poslouchejte ve čtvrtek (24.3.) od 20:00 na rádiu R.

Pavlína Dufková | 23. 03. 2011 21:22

TANEC zeleninové polévky

TANEC zeleninové polévky

Tancem k radosti s Lenkou Švandovou můžete poslouchat dnes od 20:00 h v pořadu Audimax.

Pavlína Dufková | 10. 03. 2011 07:23

WE DON´T NEED NO EDUCATION

WE DON´T NEED NO EDUCATION

Jaký je brněnský prostor? Poslouchejte Audimax ve čtvrtek 24.2. od 20:00 na rádiu R. Hostem bude PaedDr. Jana Foltýnová, Ph.D., ředitelka Základní školy a Mateřské školy Brno, Merhautova 37.

Pavlína Dufková | 23. 02. 2011 20:51

"Brno v Čechách je jako Brno v Číně"

"Brno v Čechách je jako Brno v Číně"

Čtvrteční Audimax je věnován pohledu Roberta Keprta, heraldika a vexilologa. Pořad začíná dnes, tedy 10.2. od 20.00 na www.radior.cz. Jaký je brněnský prostor? POSLOUCHEJTE!

Pavlína Dufková | 10. 02. 2011 08:59

PROTI ZDI - rozhovor s disidentem a básníkem Milanem Oh!niskem

Audimax přináší ve čtvrtek 27.1. od 20.00 rozhovor s brněnským disidentem a básníkem Milanem Oh!niskem. Jaký je brněnský prostor? Poslouchejte!

Pavlína Dufková | 26. 01. 2011 22:52

ŠACHTY, KANÁLY, STOKY - HLEDÁNÍ ODPOVĚDÍ

Audimax přináší dnes od 20 hod. na rádiu R rozhovor s Ing. Michalem Žouželou, Ph.D. ze Stavební fakulty VÚT a bude hledat alternativy a odpovědi ve stokových sítích a revizních šachtách města Brna. Jaký je brněnský prostor? Poslouchejte!

Pavlína Dufková | 13. 01. 2011 08:42

KOMINÍCI PRO ŠTĚSTÍ

KOMINÍCI PRO ŠTĚSTÍ

Proč jsou kominíci od nepaměti symbolem štěstí? Odpověď vám přináší Audimax. Rozhovor s kominíkem Jiřím Kytlicou poslouchejte ve čtvrtek 16.12. od 20.00 hod. na rádiu R! Těší se Pavlína Dufková

Pavlína Dufková | 15. 12. 2010 23:34

S Danielem Hronem nejen o strašidlech na Špilberku

S Danielem Hronem nejen o strašidlech na Špilberku

2.12. přinese Audimax od 20:00 hod. rozhovor s Danielem Hronem nejen o strašidlech na Špilberku.

Pavlína Dufková | 01. 12. 2010 20:54

Z Chebu až na konec světa..

Z Chebu až na konec světa..

Diskuzi o studiu na třech fakultách, studentském životě a nebezpečném vynášení odpadků přináší dnešní Audimax od 20:00 hod. na rádiu R. Hostem bude Veronika Lapšanská.

Pavlína Dufková | 18. 11. 2010 08:42

Identita génia - Shakespeare / Oxford

Identita génia - Shakespeare / Oxford

Čtvrteční Audimax přináší rozhovor s překladatelkou a tlumočnicí Pavlou Váňovou, která představí svou vycházející knihu "Identita génia - Shakespeare / Oxford". Ve 20:00 hod. na rádiu R se těší Pavlína Dufková

Pavlína Dufková | 04. 11. 2010 11:53