Detail autora


Dominik Pohludka


E-mail: 476954@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Pešán představil nominaci na Karjalu: Bartošák se vrací, přibyde deset nováčků

Pešán představil nominaci na Karjalu: Bartošák se vrací, přibyde deset nováčků

Hned deset nováčků je v širším, třicetičlenném výběru na listopadový turnaj Karjala ve finských Helsinkách. Dalších 27 hráčů je mezi náhradníky. Nový trenér národního týmu Filip Pešán nominoval také osm hráčů z reprezentace do dvaceti let.

Dominik Pohludka | 29. 10. 2020 22:44

Výroba lentilek se stěhuje z Holešova do Hamburku

Nestlé v příštím roce přesune výrobu lentilek z České republiky do Německa. V současnosti jsou dětmi oblíbené barevné sladkosti produktem holešovského Sfinxu. Od jara by měly opouštět výrobní linku závodu v Hamburku. Informaci zveřejněnou Českým rozhlasem v pondělí potvrdil mluvčí Nestlé Česko Robert Kičina. Důvodem přesunu je úprava receptury a snížení výrobních nákladů.  

Dominik Pohludka | 17. 10. 2020 21:23

Strom jako symbol smíření Holešova

V neděli byl odhalen památník smíření v Holešově. Kovový strom se třemi kořeny má připomínat historické soužití katolického, protestantského a židovského obyvatelstva města. Autorem díla je známý sochař Ondřej Oliva.

Dominik Pohludka | 16. 10. 2020 23:34

Ve Zlíně už trasují úředníci i studenti

Ve Zlíně už trasují úředníci i studenti

Dvacet zaměstnanců Krajského úřadu Zlínského kraje od dnešního rána pomáhá s trasováním pacientů pozitivních na COVID-19. Připojili se tak ke studentům Univerzity Tomáše Bati, kteří s hygieniky spolupracují již od konce září.

Dominik Pohludka | 14. 10. 2020 21:58