NEPŘEHLÉDNĚTE

Hokejisté Masarykovy univerzity si spravili chuť po pondělní prohře

Hokejisté Masarykovy univerzity si spravili chuť po pondělní prohře

12.12.2019 00:08

Autor: Kamila Krupová, Kategorie: Rádiozprávy

Výsledkem 6:0 skončil dnešní brněnský hokejový zápas mezi Masarykovou univerzitou a Univerzitou Palackého v Olomouci. Utkání bylo hodně emočně vyhrocené a diváci byli svědky hned několika rvaček a více než dvou desítek vyloučení. Proč byla atmosféra zápasu taková, popisuje obránce domácího týmu Masarykovy univerzity Štěpán Kučera.

další příspěvky

Rubriky

O nás

Rádio Stisk je studentské zpravodajské online rádio tvořené studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Rádio Stisk vzniklo jako cvičné médium připravující studenty na praxi v rozhlasovém zpravodajství v roce 2012 jako jedna z platforem studentského online deníku Stisk (ten funguje už od roku 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice). Cílem rozhlasové dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny základní role při výrobě rozhlasového zpravodajského či publicistického obsahu i související působení na sociálních sítích. Výběr z produkce Rádia Stisk najdete také blogu Stisku na portálu iDnes.cz na adrese www.stisk.blog.idnes.cz.

Všechny žurnalistické materiály jsou zveřejněny podle stejných pravidel jako na kterémkoliv jiném zpravodajském serveru nebo například v novinách, rozhlasovém či televizním zpravodajství. Mazání už zveřejněných žurnalistických příspěvků (ani jejich částí) v jakékoli formě není možné nyní ani v budoucnu.

Tiráž

Tiskové zprávy a náměty pro tvorbu žurnalistických materiálů zasílejte na e-mail stisk.munimedia@gmail.com. Vedoucí redakční skupiny Rádio Stisk: Mgr. Aleš Winkler, MBA (206825@mail.muni.cz), Ing. Bc. Miloš Šenkýř (milos.senkyr@mail.muni.cz). Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.