NEPŘEHLÉDNĚTE

Online rozhovor s Danem Přibáněm

Online rozhovor s Danem Přibáněm

17.04.2014 15:00

Autor: Irena Diatelová, Kategorie: Zpravodajství

Dva trabanty, polský fiat a Jawa 250. Pět Čechů, dva poláci a jeden Slovák. Čtyřměsíční expedice Dana Přibáně napříč Jižní Amerikou sice vyrazila na cestu více než před rokem a půl, jejich film však zamířil do kin až letos v březnu. Zajímá vás, jak se film točil nebo co dalšího se expedici na cestách přihodilo? Vedoucí výpravy, cestovatel a novinář Dan Přibáň, bude odpovídat na dotazy v online rozhovoru ve čtvrtek 17. dubna od 15 hodin.

další příspěvky

Rubriky

O nás

Stisk je studentský zpravodajský on-line deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Stisk vznikl jako cvičné médium pro studenty v roce 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice. Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny role při výrobě on-line zpravodajského či publicistického obsahu. Od února 2009 vychází Stisk také na blogu iDnes. Nejzajímavější články z nynější produkce redakce Stisku tedy najdete také na www.stisk.blog.idnes.cz.

Tiráž

Vedoucí projektu Stisk: Jaroslav Čuřík. Mail: curik@fss.muni.cz. Tel.: +420 549 49 3642. Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno. Tiskové zprávy zasílejte na stisk.munimedia@gmail.com.