NEPŘEHLÉDNĚTE

Domácí vzdělávání mi dalo ambice myslet výš, říká student Šimon Flegr

Domácí vzdělávání mi dalo ambice myslet výš, říká student Šimon Flegr

27.02.2015 09:33

Autor: Gillíková Kristýna, Kategorie: Publicistika

Žádné brzké ranní vstávání, žádné domácí úkoly, žádné stresující písemky. Zatímco mnoho školáků o podobném životě jen sní, pro Šimona Flegra takto vypadal běžný školní den. Na základní školu nikdy nechodil, od první do páté třídy ho doma vzdělávala matka. Pak nastoupil na víceleté gymnázium. Dnes je mu dvacet let a prvním rokem studuje chemii potravin na Vysokém učení technickém. 

další příspěvky

Rubriky

O nás

Stisk je studentský zpravodajský on-line deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Stisk vznikl jako cvičné médium pro studenty v roce 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice. Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny role při výrobě on-line zpravodajského či publicistického obsahu. Od února 2009 vychází Stisk také na blogu iDnes. Nejzajímavější články z nynější produkce redakce Stisku tedy najdete také na www.stisk.blog.idnes.cz.

Všechny žurnalistické materiály jsou zveřejněny podle stejných pravidel jako na kterémkoliv jiném zpravodajském serveru nebo například v novinách, rozhlasovém nebo televizním zpravodajství. Mazání už zveřejněných žurnalistických příspěvků (ani jejich částí) v jakékoli formě není možné nyní ani v budoucnu.

Tiráž

Tiskové zprávy a náměty pro tvorbu žurnalistických materiálů zasílejte na e-mail stisk.munimedia@gmail.com. Vedoucí projektu Stisk: Jaroslav Čuřík. E-mail: curik@fss.muni.cz. Tel.: +420 549 49 3642. Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.