NEPŘEHLÉDNĚTE

Moravský Manchester má svou textilní výstavu

Moravský Manchester má svou textilní výstavu

12.12.2014 17:10

Autor: Ivana Chalupová, Kategorie: Zpravodajství

Věhlas brněnských textilních továren, kvalitní vlněná příze nebo osudy podnikatelských rodin. Moravské galerie v Brně mapuje fenomén textilního průmyslu v moravské metropoli a otevírá novou expozici. Největší sbírka textilu v Evropě, kterou galerie vlastní, je jen jednou z částí, které návštěvníci do půlky dubna zhlédnou.  

další příspěvky

Rubriky

O nás

Stisk je studentský zpravodajský on-line deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Stisk vznikl jako cvičné médium pro studenty v roce 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice. Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny role při výrobě on-line zpravodajského či publicistického obsahu. Od února 2009 vychází Stisk také na blogu iDnes. Nejzajímavější články z nynější produkce redakce Stisku tedy najdete také na www.stisk.blog.idnes.cz.

Tiráž

Vedoucí projektu Stisk: Jaroslav Čuřík. Mail: curik@fss.muni.cz. Tel.: +420 549 49 3642. Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno. Tiskové zprávy zasílejte na stisk.munimedia@gmail.com.