NEPŘEHLÉDNĚTE

V online rozhovoru se můžete ptát Krále a Královny Masarykovy univerzity pro letošní Majáles

V online rozhovoru se můžete ptát Krále a Královny Masarykovy univerzity pro letošní Majáles

14.03.2017 18:00

Autor: Michaela Střížová, Kategorie: Online rozhovor

Donedávna byli pouze studenti. Monika "Cleo" Latýnová a Jan Cesar, kandidáti z Masarykovy univerzity se ale již za necelé dva měsíce poperou o koruny Krále a Královny Brněnského Majálesu . Monika je v druhém semestru na své cestě za bakalářským titulem z financí a práv a Jan je na právech ve třetím semestru magisterského studia. Čím si chtějí získat srdce a hlasy voličů a co mají v plánu, když jim na Majálesu nasadí korunu? Na to a vše ostatní se můžete zeptat v našem online rozhovoru v úterý 14. 3. v 18 hodin.

další příspěvky

Rubriky

O nás

Stisk je studentský zpravodajský on-line deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Stisk vznikl jako cvičné médium pro studenty v roce 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice. Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny role při výrobě on-line zpravodajského či publicistického obsahu. Od února 2009 vychází Stisk také na blogu iDnes. Nejzajímavější články z nynější produkce redakce Stisku tedy najdete také na www.stisk.blog.idnes.cz.

Všechny žurnalistické materiály jsou zveřejněny podle stejných pravidel jako na kterémkoliv jiném zpravodajském serveru nebo například v novinách, rozhlasovém nebo televizním zpravodajství. Mazání už zveřejněných žurnalistických příspěvků (ani jejich částí) v jakékoli formě není možné nyní ani v budoucnu.

Tiráž

Tiskové zprávy a náměty pro tvorbu žurnalistických materiálů zasílejte na e-mail stisk.munimedia@gmail.com. Vedoucí projektu Stisk: Jaroslav Čuřík. E-mail: curik@fss.muni.cz. Tel.: +420 549 49 3642. Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.