NEPŘEHLÉDNĚTE

Na stáži v Rusku se válka neřešila, říká student Samuel Krčma

Na stáži v Rusku se válka neřešila, říká student Samuel Krčma

28.09.2014 12:59

Autor: Michal Rapco, Kategorie: Univerzita

Zatímco se státníci Západu a Východu předháněli, kdo na koho uvalí jaké sankce, Samuel Krčma sdílel na Facebooku fotky z Rudého náměstí či selfie s Kremlem v pozadí. O prázdninách vyjel na stáž do hlavního města státu Východního medvěda. Díky projektu Explore Russia místním představoval nejen svoji zemi, ale paradoxně i to, jak vypadá ta jejich. 

další příspěvky

Rubriky

O nás

Stisk je studentský zpravodajský on-line deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Stisk vznikl jako cvičné médium pro studenty v roce 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice. Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny role při výrobě on-line zpravodajského či publicistického obsahu. Od února 2009 vychází Stisk také na blogu iDnes. Nejzajímavější články z nynější produkce redakce Stisku tedy najdete také na www.stisk.blog.idnes.cz.

Tiráž

Vedoucí projektu Stisk: Jaroslav Čuřík. Mail: curik@fss.muni.cz. Tel.: +420 549 49 3642. Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno. Tiskové zprávy zasílejte na stisk.munimedia@gmail.com.