NEPŘEHLÉDNĚTE

Ptejte se na cestu k úspěchu – online rozhovor s Petrem Casanovou, tvůrcem magazínu First Class

Ptejte se na cestu k úspěchu – online rozhovor s Petrem Casanovou, tvůrcem magazínu First Class

17.10.2014 10:55

Autor: Dominika Zabrucká, Kategorie: Online rozhovor

Kdo by nechtěl vstoupit do světa myšlení úspěšných lidí? Čtenáři vyhledávají médium First Class stále častěji, ať jde o jeho tištěnou nebo elektronickou verzi, oblíbenost ve všech věkových kategoriích roste. Stává se z něj nový český fenomén. Na facebookovém profilu má už téměř 86 tisíc fanoušků. Co je na něm tak výjimečného? Proč je stále populárnější? Odpověď na tyto otázky vám může dát sám zakladatel Petr Casanova. Máte jedinečnou příležitost se zde zeptat! Online rozhovor už v pátek 17. října. Otázky do diskuze posílejte od 11 hodin.

další příspěvky

Rubriky

O nás

Stisk je studentský zpravodajský on-line deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Stisk vznikl jako cvičné médium pro studenty v roce 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice. Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny role při výrobě on-line zpravodajského či publicistického obsahu. Od února 2009 vychází Stisk také na blogu iDnes. Nejzajímavější články z nynější produkce redakce Stisku tedy najdete také na www.stisk.blog.idnes.cz.

Tiráž

Vedoucí projektu Stisk: Jaroslav Čuřík. Mail: curik@fss.muni.cz. Tel.: +420 549 49 3642. Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno. Tiskové zprávy zasílejte na stisk.munimedia@gmail.com.