NEPŘEHLÉDNĚTE

Čakám, kedy ten konflikt skončí, hovorí ruská študentka žijúca v Brne

Čakám, kedy ten konflikt skončí, hovorí ruská študentka žijúca v Brne

14.10.2014 10:09

Autor: Veronika Hunyadiová, Kategorie: Univerzita

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou bol ešte pred pár mesiacmi témou číslo jeden. Dnes už však postupne záujem utícha. Terčom otázok k situácii v oboch krajinách sa často stávali aj prisťahovalci a študenti z Ruska, ktorí v Českej republike aktuálne bývajú alebo študujú.

další příspěvky

Rubriky

O nás

Stisk je studentský zpravodajský on-line deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. Stisk vznikl jako cvičné médium pro studenty v roce 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice. Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny role při výrobě on-line zpravodajského či publicistického obsahu. Od února 2009 vychází Stisk také na blogu iDnes. Nejzajímavější články z nynější produkce redakce Stisku tedy najdete také na www.stisk.blog.idnes.cz.

Tiráž

Vedoucí projektu Stisk: Jaroslav Čuřík. Mail: curik@fss.muni.cz. Tel.: +420 549 49 3642. Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno. Tiskové zprávy zasílejte na stisk.munimedia@gmail.com.