NEPŘEHLÉDNĚTE

Dýňové slavnosti ovládly jižní Moravu

Dýňové slavnosti ovládly jižní Moravu

15.10.2018 14:42

Autor: Anna Nevídalová, Kategorie: Zažili jsme

Vydlabat dýni nebo si pochutnat na dýňových delikatesách - to vše a ještě víc mohli návštěvníci zakusit o druhém říjnovém víkendu v Brně a okolí. Skvělou atmosféru podpořilo i krásné počasí.

další příspěvky

NEJČTENĚJŠÍ

Kávový svět opět ožil

Kávový svět opět ožil

Silvie Komárková

Zobrazeno 487×
05. 10. 2018 17:07

Psi z útulků našli nové rodiny

Psi z útulků našli nové rodiny

Anežka Součková

Zobrazeno 214×
09. 10. 2018 18:25

Realistický vesmír? Ve hvězdárně s brýlemi

Realistický vesmír? Ve hvězdárně s brýlemi

Tomáš Foltán

Zobrazeno 183×
09. 10. 2018 14:36

další příspěvky

O nás

TV Stisk je studentská zpravodajská online televize tvořená studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. TV Stisk vznikla jako cvičné médium připravující studenty na praxi v audiovizuálním zpravodajském médiu v roce 2012 jako jedna z platforem studentského online deníku Stisk (ten funguje už od roku 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice). Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny základní role při výrobě televizního zpravodajského či publicistického obsahu i související působení na sociálních sítích. Výběr z produkce TV Stisk najdete také blogu Stisku na portálu iDnes.cz na adrese www.stisk.blog.idnes.cz.

Všechny žurnalistické materiály jsou zveřejněny podle stejných pravidel jako na kterémkoliv jiném zpravodajském serveru nebo například v novinách, rozhlasovém nebo televizním zpravodajství. Mazání už zveřejněných žurnalistických příspěvků (ani jejich částí) v jakékoli formě není možné nyní ani v budoucnu.

Tiráž

Tiskové zprávy a náměty pro tvorbu žurnalistických materiálů zasílejte pouze na stisk.munimedia@gmail.com. Vedoucí redakční skupiny TV Stisk: Bc. Petr Albrecht (231095@mail.muni.cz). Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.