17.05.2011 15:42


AVAntýry

Autor: Jakub Ryšávka | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Další úterý, další AVAntýry. Živě sice vysílat nebudeme, ale to neznamená, že v éteru bude mrtvo. Moderátorky Snedi ejkej "bíkej" Snursslová a Meškubizna Dyzrytmična si pro tebe tentokrát připraví vyvoněný mixtejpek složený ze samých pěkných písniček, které v poslední době vyšly na pěkných destičkách. Tentokrát bez zbytečnejch (to znamená žádnejch) keců, bejbi. Takže se při poslechu bez problému můžeš věnovat vnoučatům, luštit křížovky nebo sledovat vědomostní soutěže a popíjet u toho kakao. AVAntýry, to je tvá pravidelná dávka emocí pro úterní večer. Začínáme jako vždy ve 21.30 na Radiu R.

Další úterý, další AVAntýry. Živě sice vysílat nebudeme, ale to neznamená, že v éteru bude mrtvo. Moderátorky Snedi ejkej "bíkej" Snursslová a Meškubizna Dyzrytmična si pro tebe tentokrát připraví vyvoněný mixtejpek složený ze samých pěkných písniček, které v poslední době vyšly na pěkných destičkách. Tentokrát bez zbytečnejch (to znamená žádnejch) keců, bejbi. Takže se při poslechu bez problému můžeš věnovat vnoučatům, luštit křížovky nebo sledovat vědomostní soutěže a popíjet u toho kakao.

AVAntýry, to je tvá pravidelná dávka emocí pro úterní večer. Začínáme jako vždy ve 21.30 na Radiu R. Stream naladíš tunak: http://tinyurl.com/avantyry-256 nebo se proklikneš z webovek rádia.

http://ava.chernobyl.eu/
http://radior.cz/
http://facebook.com/avantyry
http://last.fm/group/ava
http://twitter.com/avavavantyry

Klíčová slova: avantýry, experimental, fresh,

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

ArripAveriafe | 31. 10. 2012, 13:40
kamagra without prescription - kamagra without prescription , http://buykamagraonlineinstant.com/#17618 order kamagra online