23.11.2011 22:40


BAD ASS on éR o všem s dMIT.RYm

Autor: Lukáš Bauer | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Jako hosta, dalšího dílu Bad Ass on éR, uvítáme pražského dj dMIT.RYho. S ním porozprávíme o tom, co si myslí o současném dění v hudbě, kterou vám prezentujeme, o jeho aktivitách a samozřejmě ho necháme pustit nějakou muziku. Také se dozvíte, kde ho budete moci slyšet v Brně. Laďte ve čtvrtek od devíti hodin.

Z oficiálního infa (SC):

dMIT.RY, původem z Ruska, se už čtvrtým rokem pohybuje na české klubové taneční scéně - ať už jako DJ, nebo pořadatel. Dříve spolupracoval například s časopisem XMAG, málem se namočil do Vice, něco málo psal i pro Rave.cz, či již mrtvý Electrodjs.cz. Jeho kariéra začala naprosto neplánovaně, dá se říct z hecu (více si přečtěte na www.myspace.com/dmitrij, nebo na www.facebook.com/dj.dmit.ry ). Hned odstartoval mejdan zvaný Heatbeats, který si rychle našel své publikum a měl tu čest mězi svými hosty přivítat taková mezinárodní jména jako Hostage, The Bulgarian, Pola-Riot či Gash DJs. 

dMIT.RY

Jeho aktivity se v poslední době rozrostly o organizaci občasných akcí NeoViolence, kam zve velmi zajímavá a nová jména. Záběrem se dramaturgie dotýká mnoha subžánrů a dobře prezentuje aspoň část současného dění v EDM. Výčet jmen je úctyhodný: Kanji Kinetic, PL Funky, Kry Wolf, Z-Kat, None a dále z českých jmen Dryman, Felix!, Mike.H. Další projekt, na kterém se podílí spolu s Felixem a Thiewem je akce W.A.R.P. (WeAreRavePropaganda) zaměřená trochu více na nemilosrdný klubový zvuk strhující k tanečnímu šílenství. K této akci také patří stejnojmenný videostreamový pořad, kde lze slyšet jak DMIT. RYho, ostatní rezidenty, tak jimi pozvané hosty.

Pod značkou NeoViolence také poskytuje výživný informační servis přes facebookový kanál, kde se máte možnost proposlouchat myriádami skladeb a setů, kterými jej plní.

Klíčová slova: bad ass, dMIT.RY, host, čtvrtek,

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

Marcela | 23. 11. 2011, 22:47
Ukáže zas šulina?