04.10.2011 22:21


BAD ASS on éR ve čtvrtek od 21h. Hostem bude Cuffia!

Autor: Lukáš Bauer | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Do pořadu přijal pozvání brněnský dj a producent Cuffia. Na spadnutí je jeho nové EP "Trust Me I am Doctor", z kterého si pustíme ukázky. Představíme páteční release párty na Sklenicku, porokujeme o muzice, kterou Cuffia dělá nebo poslouchá a ve volné chvilce pustíme ještě něco navíc.

Na novém EP Trust Me I am Doctor Cuffia prezentuje pět deep housových tracků. Převážně subtilní skladby operují s pravidelným beatem a občasnou variací. Kombinace zvukového výrazu "starého dobrého" housu s náhlými přesmičkami odrážejícími, že tato hudba je z jednadvacátého stoleti, přináší  rozdivočele něžné pohlazení. Občasná melancholie, pulzující rytmus, zastřené vokály, taková muzika se dělá v Brně? Krása! Náš favorit z EP se jmenuje Fokin Cockroach. Jaký je váš?
Pokud se nemůžete dočkat čtvrtka, poslechněte si ukázky zde

Trust Me I am Doctor

Cuffia je brněnský dj, jehož jméno lze vídat na mnoha zajímavých line upech. Jeho vývoj jako producenta i jako dje prošel různými fázemi a stále se vyvíjí. Kromě hudby spoluvytváří hudební blog Electro'n'roll, což je zároveň i internetový label a k módě se tam doklikáte taky.

Pokud se chcete dozvědět jak to vidí on sám, poslouchejte nás 6. října od 21h.

FB event/ info. 

Klíčová slova: cuffia, bad ass on éR, E'n'R, Electonroll.com, Trust Me I am Doctor,

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.