21.04.2011 16:54


Dubnová Červená stužka o sexuálních praktikách

Autor: Michael Kalábek | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Poslouchejte jarní vydání pořadu Červená stužka o problematice AIDS v neděli 24. dubna od 19 hodin a v repríze v sobotu 30. dubna od 11 hodin na vlnách Rádia R.

V souvislosti s HIV a AIDS koluje mnoho nepřesností, nejasností až pověr. Přitom jde o zdraví a životy našich známých i nakonec nás samotných. Proto se v dubnovém vysílání našeho pořadu budeme věnovat jednotlivým cestám, kterými se smrtící virus šíří. Probereme si jednotlivé sexuální praktiky. Každou zhodnotíme z hlediska pravděpodobnosti nákazy HIV včetně možností, jak lze toto riziko snížit. Jako obvykle i tentokráte přivítáme hosta, který se s námi podělí o svůj životní příběh.

Také se budeme věnovat událostem, které se odehrály za uplynulý měsíc a v závěru tě pozveme na letošní akci Světlo pro AIDS. Ve vysílání také rádi zodpovíme i tvé dotazy, které můžeš posílat během pořadu přímo do studia na e-mail radio@spolecneprotiaids.cz, na ICQ 414 892 154 a ti odvážnější se mohou ptát i telefonem 549 491 950. Novinkou bude i telefonická soutěž o ceny, ve které může uspět opravdu kdokoliv. Premiéru vysíláme v neděli 24.4. od 19:00 hodin a reprízu v sobotu 30.4. od 11:00 na internetovém Rádiu R (www.radior.cz). Další podrobnosti se můžeš dočíst na www.spolecneprotiaids.cz.

Za tým Červené stužky zve k poslechu Mirek Zajdák.

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.