05.09.2011 20:56


Leporelo+ uvádí: Young Package 2011

Autor: Michael Kalábek | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Spolupráce s Radiem R

Rádio R zve do Leporela na výstavu Young Package 2011. V brněnském Domě umění budou od 6. září do 2. října k vidění i vyzkoušení nejlepší práce mezinárodní soutěže obalového designu Mladý obal. O výstavě jsme si povídali s Klárou Mergerovou, manažerkou projektu, Olgou Vrbíkovou z Leporela a s Nikolou Kalinovou, autorkou vítězného projektu "Skrytá psaní" z kategorie Jiný pohled.

Přehrát audio

Audio

Autor: Michael Kalábek

Zobali vrabci zobali, igelitové obaly. Mladé obaly z aktuální výstavy snad nesezobou. Leporelo totiž v Domě umění zahájí v úterý 6. září 2011 v 18.00 výstavu šedesáti nejúspěšnějších prací letošního ročníku mezinárodní soutěže Mladý obal. Již šestnáctý ročník soutěže byl rozdělen na dvě kategorie: V první kategorii "Produktový obal" soutěžící balili národní produkty; druhá kategorie "Jiný pohled" přinesla poněkud tajemné a nelehce uchopitelné téma "Kniha jako obal na slova".

/\/\/\

Výstavu úvodním slovem zahájí Klára Mergerová spolu s Janou Vinšovou z občanského sdružení Czechdesign.cz, které organizovalo soutěž. Vernisáže se zúčastní také držitelka první ceny kategorie Jiný pohled, studentka Fakulty výtvarných umění VUT v Brně, Nikola Kalinová.

/\/\/\

Výstava v prostoru Leporelo+ potrvá až do neděle 2. října 2011 a pro všechny návštěvníky je zdarma. V rámci doprovodného programu připravujeme také dětskou dílnu pro malé designéry.

 

Rádio R srdečně zve do Leporela na výstavu Young Package i k poslechu rozhovoru přímo zde.

Klíčová slova: Leporelo, Dům umění, Young Package

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.