20.02.2012 12:51


Lifestylové pořady v jarním semestru na Radiu R

Autor: Martina Pelcová | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

V jarním semestru se ve vysílání Radia R objevuje deset pořadů v rámci nové lifestylové redakce Kataríny Jablonské. Které to jsou?

Každé pondělí od 17:00 za mikrofon usedá psychoterapeut Juraj Barbarič, který v rámci pořadu Psycho-planeta otevírá různá psychologická a psychiatrická témata.

Hned po něm každé liché pondělí v 18:00 nastupuje na scénu bájná bytost Chrudoš Smutný posuzující nejrůznější lidské jevy z hlediska jeho specifického chrudošského vkusu.

Jeden z nejstarších a nejúspěšnějších pořadů rádia, Retro Revue, se stejně jako v minulých semestrech vysílá každé sudé pondělí od 20:00 do 22:00. I tento semestr budete společně s Anet a Michaelem vzpomínat na fenomény jejich dětství, především tedy osmdesátých a devadesátých let.

Před pondělní půlnocí si jako novinku na rádiu můžete naladit erotickou talk show In Flaganti, kterou provází tajuplná dvojice Markýz a Justýna. Budou odhalovat svoje fantazie společně s těmi, kteří se nebojí poslouchat...

Na rozhlasové potulky po netradiční architektuře zve Veronika Faltová a její čtrnáctideník Archsaschay. Každou lichou středu v 18:00.

Nejhůře vyslovitelný pořad Radia R má název Nejkulaťoulinkatější Otorinolaryngoložka a naladit si jej můžete každý čtvrtek od 16:00. Anet vás osvěží svými zprávami z třetí ruky nebo kalendáriem bez Saskie Burešové.

Hned na to navazuje střídající se dvojice pořadů. Liché týdny září z éteru Čercheňa, česky hvězdy. Nahlédnete do světa temperamentních sester Kakurových? V sudé týdny si pak ve čtvrtek v 17:00 můžete naladit Sar Oda Dikhav Me aneb Jak to vidím já? Ivany Parčiové.

Jste-li sociofobici, jistě si zamilujete nového outsidera mezi pořady, Černou hodinku. V pátek od 20:00 si pusťte Jarku a její sarkastické komentáře.

Týden uzavírá každou lichou neděli v deset hodin Spich, zábavno-výchovný pořad trojice Maria Franka, Petera Haláka a Viktora Smutného.

 

Klíčová slova: Radio R, lifestylová redakce, Katarína Jablonská

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.