03.01.2011 15:49


No future aneb Moderna pod anglickou královnou

Autor: Dominika Řebíková | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Vážení přátelé extrémní hudby, ve středu pátého ledna se můžete těšit na druhý díl našeho pořadu Marast On Air. Hlavní náplní pořadu bude rozhovor s hostem, jímž tentokrát bude zpěvák kapel Smashed Face, Translunaria a Despise Luboš "Fred" Kristek. Freda aka Schizma (nebo všelijak různě) asi brněnským posluchačům dvakrát představovat nemusíme, stějně jako třeba Smashed Face, kteří už rok chystají novou desku, jejíž vydání je, zdá se, na spadnutí.

Doplňme snad jen tolik, že kromě muzicírování provozuje Fred i koncertní agenturu a je zaměstnán u nejdůležitější firmy u nás, a to Obscure promotion :) Třeba se dočkátě i zákulisních informací.) A propos, spolupráce s Obscure promotion touto návštěvou nekončí, ale nechte se překvapit.


Co se hudební náplně dílu týče, letmo se seznámíme s moderním (kinder) death metalem a jeho mixnutými odnožemi na anglické a post-koloniální scéně. Bez šestek.

Váš Marast On Air team

(fb event: http://www.facebook.com//event.php?eid=140048209386874)

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

antihumanoid | 05. 01. 2011, 21:03
pičovole to "No Future" mě trhá na kusy :-D
Sud | 04. 01. 2011, 01:21
Po vynucené pauze jsme zpět s druhým dílem našeho pořadu, který ponese název No future aneb Moderna pod anglickou korunou. Na (mléčný) zoubek se podíváme mladé a moderní (kinder) death metalové scéně ve Spojeném království a v bývalých koloniích, zejména v Kanadě a Austrálii. Hudba tentokrát ovšem nebude hlavní náplní našeho vysílání, pro změnu budeme hodně kecat, protože budeme mít hosta. Naším hostem bude Fred aka Schizmo, kterého můžete znát jako zpěváka Smashed Face, Translunarie nebo Despise. Stejně tak ho můžete znát jako pořadatele koncertů kapel jako Trigger the Bloodshed, Goratory, My Autumn, Exit Ten, Burning Skies, War From A Harlots Mouth či Ignominious Incarceration. Někteří taktéž pomatují jeho zinařskou činnost a většina ho pak může znát jako správce oficiálního profilu festivalu Brutal Assault. http://www.facebook.com/brutalassaultfest Pokud nás nestihnete live, můžete si nás pustit záznamu. Pro více informací, záznamy a další aktuality navštivte náš profil na této adrese: http://www.facebook.com/pages/Marast-On-Air/146636998719092