05.05.2013 16:37


On-line rozhovor: Ptejte se usměvavé prodavačky z bufetu na Komenského náměstí

Autor: Jakub Stejskal | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Plivla jste někdy studentovi do jídla? Dáváte svým oblíbencům větší porce? Jedla byste jídlo z menzy? Třeba i na tyto vypečené otázky vám v on-line rozhovoru odpoví usměvavá prodavačka z bufetu na Komenského náměstí Iveta Rousová.

Iveta Rousová ve svém království. Autor: Jakub StejskalAčkoliv její jméno moc lidí nezná, stala se Iveta Rousová mezi návštěvníky bufetu na Komenského náměstí legendou. Její přístup ke studentům je totiž naprosto odlišný od téměř všech ostatních kuchařek v univerzitních menzách. „Jé, Kubík… Co si dáte?“ dokáže při obědě zvednout náladu každému. Všechny oslovuje křestním jménem a obdaří úsměvem na tváři. Spolu se svými kolegyněmi Světlanou a Šárkou tak vytváří v malém suterénním bufetu atmosféru, díky níž se tam každý rád vrací.

V jedinečném on-line rozhovoru budete mít možnost zeptat se Ivety Rousové, z čeho její přístup pramení, kde na něj čerpá každý den energii nebo jestli dokáže být i nepříjemná. Odpoví vám ráda na všechny možné otázky. Jejich výběr je jen na vás. Nasajte trochu pozitivní energie od ženy, která dokáže rozjasnit den nejednomu studentovi. Do on-line rozhovoru můžete přispívat ve čtvrtek 9. května mezi čtvrtou a pátou hodinou na adrese zde.

Klíčová slova: On-line rozhovor, Iveta Rousová

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.