06.03.2019 12:34


Pozvánka: Brněnská Expediční klubovna nabídne cestovatelskou talkshow se spolutvůrcem Travel Bible a dalšími hosty

Autor: Veronika Jelínková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Jak se stát expertem na levné letenky nebo si celý měsíc vystačit s penězi na čtrnáct dní? Kde se v zahraničí ubytovat zdarma či za pár korun? Jakým způsobem si na cestách přivydělat a na čem všem naopak ušetřit? Odpovědi na tyto a další otázky přinese dnes večer cestovatelský živý podcast v centru Brna. Talkshow rozproudí debatu praktických rad pro dobrodružné posluchače.

Brno – Večer plný cestovatelských know-how, zážitků a zkušeností pořádá dnes od půl šesté Expediční klubovna Brno. Akce vznikne ve spolupráci s digitálním nomádem a jedním z tvůrců knihy Travel Bible Matoušem Vinšem. Společnost mu budou dělat tři hosté, cestovatelská dvojice Udo & Gerda a Jindřich Fáborský z motoblogu Jednoustopou.cz.

Spolupořadatel večera Matouš Vinš se věnuje digitálnímu nomádství již několik let. Společně s dobrodruhem Petrem Novákem napsali v roce 2015 knihu Travel Bible, která shromažďuje jejich zkušenosti a dává tipy a triky na levné a snadné cestování. Kromě knihy se oba aktivně věnují i webovému blogu, kam pravidelně nahrávají podcasty s dalšími dobrodruhy, například s Kryštofem Paletou nebo Jiřím Kalátem. Večerní talkshow doplní Vinš o své fotky z nedávné cesty po Keni.

Partneři Udo & Gerda, vlastními jmény Martina Tlachová a Michal Čeliš, se společně pravidelně vydávají na Kavkaz, Balkán nebo do střední a východní Asie. V minulosti spolupracovali také s organizací Brontosauři v Himalájích, kde se zapojili do zkvalitnění vzdělávání obyvatel Malého Tibetu, oblasti v jižní Indii. Jindřich Fáborský se věnuje nezávislým recenzím motorek a kromě cestování se pohybuje také v oblasti digitálního marketingu. Vede evropskou konferenci Marketing Festival a veletrh Reshoper.

Celý večer organizátoři povedou formou otevřené diskuze. Návštěvníci se kromě poslechu přednášek také zeptají na otázky z oblasti cestování, které je zajímají. Akce začíná v půl šesté v přednáškovém sálu Expediční klubovny na Jezuitské ulici. Vstupenky jsou za necelých sto korun k dispozici na webových stránkách Travel Bible.

Klíčová slova: cestování, přednáška, travelbible

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.