21.03.2019 08:00


Pozvánka: Páteční noc bude patřit přednáškám. Pátý ročník BrNOCi je tady

Autor: Vojtěch Kousal | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Tento pátek se uskuteční pátý ročník Brněnské přednáškové noci, zkráceně BrNOC, kterou každoročně pořádají studenti pro své studentské kolegy. Její součástí budou kromě přednášek také workshopy a úniková hra Mystery room. Hostem letošního ročníku bude Patrik Kořenář z internetového pořadu Proč to řešíme?

Brno – Přednášky společně s dalším programem ovládnou od zítřejší půl šesté večer až do sobotních dvou hodin ráno Gymnázium na třídě Kapitána Jaroše. „Návštěvníci se mohou těšit na spoustu skvělých přednášek připravených od svých vrstevníků, kteří se danou tematikou zabývají a umějí ji zábavně podat. Mimo to můžeme slíbit přátelskou atmosféru, spoustu zábavy, přespání ve škole a tradiční specialitu Brněnské přednáškové noci Mystery room,” uvedl jeden z organizátorů Jakub Rádl.

Jednotlivé přednášky jsou uspořádány do několika bloků, zaráz se tak uskuteční rovnou čtyři programy. Účastníci si budou moci vybrat ze široké nabídky témat od fyziky nebo matematiky přes společenskovědní obory až po elektronickou hudbu.

Zájemci se mohli do včerejška přihlásit na webových stránkách https://www.brnoc.cz/ a získat vstupné za zvýhodněnu cenu. Přihlašovat se však budou moci i přímo na místě, a to do naplnění kapacity. Pro každého účastníka bude připravená páteční večeře, půlnoční svačina a sobotní snídaně. Gymnázium připravuje také možnost přepsání ve vlastním spacím pytli.

Klíčová slova: BrNOC, přednáška, mystery room

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.