10.03.2014 16:08


Pozvánka: Souboj kapel Masarykovy univerzity

Autor: Koláříková Tereza | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Hudebníci a zpěváci z Masarykovy univerzity se letos zapojili do souboje univerzitních kapel University Band Contest pořádaného ostravskou studentskou unií. Tři kapely, které zvítězily v internetovém hlasování, můžete slyšet 18. března v Metro Music Baru v Brně a rozhodnout, která vyhraje.   

Soutěž University Band Contest vytvořila Stavovská unie studentů Ostrava a letošní rok přizvala k účasti vysoké školy z Brna, Prahy, Zlína, Českých Budějovic, Plzně, Liberce a Olomouce. V každém městě se utkají kapely, z nichž devět vítězných postoupí do celonárodního kola. Tři nejúspěšnější poté budou ve finále usilovat o titul nejlepší studentská kapela a možnost zahrát si na hudebním festivalu.

Souboj kapel. foto: Šimon LužaBrněnský souboj připravuje Masarykova studentská unie. Do Metra můžete přijít podpořit tři studentské kapely: Minute to Escape, Suffer Age a The Firearms. Můžete si také přijít zasoutěžit o post krále a Miss Brněnského Majálesu, na kterém vítězná kapela v květnu zahraje. Výherci budou mít možnost nahrát svou skladbu v profesionálním nahrávacím studiu. Podmínkou účasti je, aby minimálně jeden člen skupiny byl studentem Masarykovy univerzity.

Podílejte se spolu s porotou na rozhodování o vítězi. Vstupenky zakoupíte až na místě a s kartou Munie i levněji. 

Klíčová slova: Souboj kapel, Univeristy Band Contest, Majáles, Metro Music Bar

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.