29.01.2012 13:14


S*HITPARÁDA – to nejlepší ze světové hudby! (Opravdu?!)

Autor: Dominika Řebíková | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

S počátkem jarního semestru přivítá Rádio R opět ve svých řadách moderátory AnnDrewa a Matese, kteří nabídnou posluchačům zbrusu nový pořad o světových hitparádách, zkráceně s*hitparádách.

Myslíte si, že české hitparády jsou jedna velká žumpa? Pojďte se společně s AnnDrewem a Matesem podívat, jak smrdí hudební průmysl ve světě! Moderátorské duo představí každý týden ve svém hodinovém bloku jeden kus hitparády. Buď se budou pánové potulovat světem a servírovat vám pecky z amerického, britského, ale také klidně australského, japonského či německého žebříčku, nebo se zaměří na nejprodávanější alba po celém světě, jindy vás provedou zákoutími jedniček a nul prostřednictvím nejstahovanějších songů v digitální podobě, či se vrátí zpátky do historie a zavzpomínají, jak byl svět krásný, když o popularitu soupeřili Beatles a Rolling Stones.

To vše bude doplněno ostrými komentáři diktátora hudebního vkusu AnnDrewa, jehož se bude snažit uklidnit smířlivý posluchač mainstreamu Mates. Jak dopadne tento souboj? A najdou se v hnědé záplavě popu třpytivé hudební klenoty, nebo budou v záchodu cinkat maximálně ledvinové kameny?

Laďte od poloviny února Rádio R a každé úterý od 16 do 17 hodin poslouchejte S*hitparádu, ať jste světoví, stejně jako my!

 


Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.