27.01.2011 18:47


S-zone @ V zajetí Michaela Baye

Autor: Dominika Řebíková | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Poslední lednový den Vám S-zone přinese opět další zajímavé hudební počiny z oblasti filmové hudby. Tentokrát jsme se nechali strhnout filmařským uměním Michaela Baye a zapátrali v jeho režijní filmografii.

Michael Bay sice nedokáže léčit rakovinu, za to ale dokáže diváky perfektně pobavit. Málo kdo by dokázal připustit, že člověk se vzhledem připomínající Mallboro mana stojí za takovými filmy jako jsou Pearl Harbor, Armageddon, ...Ostrov nebo Transformers. A právě o těchto filmech bude řeč 31.1. 2011 od 20:00 na Rádiu-R. Takže pokud se chcete dozvědět, proč Japonci zaútočili na Pearl Harbor nebo co dělat v případě, že Zemi hrozí srážka s asteroidem velikosti Texasu. Nebo se snad chcete dozvědět, zda v budoucnosti každý z nás bude mít svůj klon či jak by to vypadlo, kdyby zde přistáli mimozemští roboti rozhodně poslouchejte další díl S-zone.

Během 105 minut uslyšíte hudbu namíchanou od takových velikánů jako jsou Hans Zimmer, Trevor Rabin či Steve Jablonsky. Buďte s námi v zajetí Michaela Baye.


> Nothing will survive.. Earth´s darkest day ... All the time in the world is all that they got...

> I don´t buy you a Porche..the car pick up the driver..

> Jordan II. delta you´re moving out to the Island...trasported to the world last paradise.

> How long is America going to pretend that the world is not in a war...the December 7th 1941 is a date when the USA was suddenlly attacked by the empire of Japan. We are at war, tell that to the boys in the flying forces, tell that to the Marines ....


Více info:
www.radior.cz
http://sps-fekt.cz/radior/S-zone/V_zajeti_Michaela_Baye

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.