26.03.2011 13:06


S-zone @ Ve společnosti Quentina Tarantina

Autor: Dominika Řebíková | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Zas a znovu v pondělí 28.3.2011 od 20:00 se můžete těšit na další díl S-zone, která má podtitul Ve společnosti Quentina Tarantina.

Myslím, že pana Tarantina netřeba představovat, stačí jenom vyslovit Pulp Fiction, Kill Bill, Hanební Pancharti, 4 pokoje, Jackie Brown či Sin City a všichni vědí s kým mají tu čest. Quentin je nejenom excelentní režisér, scénárista, herec ale v dnešní době převážně producent. Tento rodák z K...noxville na sebe upozornil již v roce 1992 na festivalu v Sundance, kde debutoval se snímkem Gauneři (Reservoir Dogs), ale největší pozornost na sebe upoutal o dva roky později v roce 1994 kdy si došel pro sošku oscara za původní scénář k filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí.

V pondělní S-zone budete mít možnost poslechnout si hudbu z OST k filmům Pulp Fiction, Kill Bill nebo Hanební Pancharti (Inglourious Basterds). Čeká Vás mix snad toho nejprofláknutějšího co můžete znát z reklam, upoutávek a přitom si ani neuvědomíte, že právě filmy Quentina Tarantina vyzvedly tyto melodie do hudebního nebe.Fabienne: Čí je ta motorka?
Butch Coolidge: To není motorka, to je chopper.
Fabienne: A čí je ten chopper?
Butch Coolidge: Ten je Zeda.
Fabienne: A kdo je Zed?
Butch Coolidge: Zed je mrtvej, lásko. Je mrtvej.

Užijte si filmový večer prostřednictvím S-zone, nezapomeňte vysíláme od 20:00 na Rádiu-R.

Více informací:
http://sps-fekt.cz/radior/S-zone/Quentin_Tarantino

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.