27.11.2014 13:53


Taneční večer v kavárně Savoy ohlásil příchod plesové sezony

Autor: Dominika Zabrucká | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Taneční kroky společenských tanců si ve středu večer zopakovali všichni, kteří se nemohou dočkat plesové sezóny. V kavárně Savoy v Brně se uskutečnila předplesová taneční akce, kdy si zájmci pod vedením lektora zatančili latinskoamerické ale i standardní tance. Vstup měli všichni návštěvníci zdarma.

Brno – Tanečníci zaplnili parket ve středu večer v brněnské kavárně Savoy. Připomněli si taneční krokyTanečníci v kavárně Savoy. Autor: Dominika Zabrucká latinskoamerických a standardních tanců, se kterými se budou v následujícím plesovém období nejčastěji setkávat.

„Letošní tančírna navazuje na loňský první ročník, který měl velký úspěch. Chtěli jsme dát prostor lidem, kteří
mají chuť zdokonalit své taneční dovednosti, teď před plesy je na to ideální doba,“ řekla organizátorka akce Jana Čecháčková. Taneční večer zorganizovala Masarykova studentská unie (MUNIE) jako přípravu k Plesu Masarykovy univerzity, který se uskuteční o týden později 3. prosince 2014.

Prostory kavárny navštívili především zájemci z řad studentů. „Přišli jsme, protože se chceme naučit swing, který má být tématem celého Plesu Masarykovy univerzity. Ostatní tance pro nás nejsou příliš zajímavé, všechno už umíme. Atmosféra je tady ale skvělá,“ uvedla studentka Barbora Köttová. „Baví nás tančit, sice nemáme s kamarádem partnerky, ale akci jsme si nemohli nechat ujít," doplnil účastník Pavel Novák.

Klíčová slova: tanec, ples, Savoy

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.