28.10.2015 18:06


Upoutávka: Online rozhovor s Antonínem Tomkem, regresním terapeutem

Autor: Kateřina Zelníčková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Psychoterapeut Antonín Tomek, organizátor nedávného Eye contact experimentu, pomáhá už 23 let lidem řešit jejich obtížné životní situace a nacházet jejich cestu. S jakými nejzajímavějšími případy se při své práci setkal? Jaký je jeho „recept na štěstí"? Na vaše dotazy odpoví v pondělí 2. listopadu.

Antonín Tomek. Foto: Antonín Tomek

Brno – Antonín Tomek je regresní terapeut a průvodce osobní změnou. Po Brně dobrovolně organizuje akce, na kterých podněcuje lidskou pospolitost jako například Obejmutí pro radost nebo Eye contact experiment. „Vším, co dělám, se snažím dávat lidi dohromady a probouzet v nich pozitivní věci. To je moje životní poslání a radost,“ tvrdí Antonín Tomek. Externě také spolupracuje s filozofickou fakultou Masarykovy univerzity - přednáší o zážitkové pedagogice, prožitkové terapii a o osobní a sociální výchově. 

Hlubinná regresní terapie je alternativní metoda, která dokáže klienta zbavit potíží. Příčiny psychických i psychosomatických problémů hledá v traumatech prožitých v minulosti. U této metody není nutný žádný hypnotický stav či sugesce. Terapeut svého klienta provází a nabízí mu jiný úhel pohledu na jeho situaci. Pacient tak nahlíží do svých bloků a nalézá odpovědi na své problémy a otázky.

Antonín Tomek vám bude odpovídat v pondělí 2. listopadu od 17:30 do 18:30 na tomto odkaze. Své dotazy můžete posílat již nyní na email: dotazyTomek@seznam.cz.

Klíčová slova: online rozhovor, terapeut, experiment

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.