15.11.2014 17:04


Upoutávka: Online rozhovor s autorem Deníčku moderního fotra

Autor: Tereza Ondráčková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Příchod dítěte na svět obrátí život naruby. Své o tom ví i Dominik Landsman, který si s příchodem svého prvního syna na svět začal psát deník. Nenaleznete v něm rady typu co s opruzeným zadečekem nebo kde nakoupit nejlevnější pleny. Fejetony na jeho blogu jsou psané optikou muže na mateřské dovolené, plné každodenní surové reality a humoru. Místy lehce nekorektního a místy velmi černého. 

Brno – Celý deník je psán na prostest proti „mimískovým“ stránkám. Už v prvním příspěvku na svém blogu píše: „Pokusím se pro vás všechny, mé věrné čtenáře, zachytit tu radost z vytvoření nového člověka hezky pěkně bez estrogenních vaginálních výkřiků blaha, ňuhňání, žvatlání a stohy veselých, mrkajících, či rovnou vesele mrkajících smajlíků. Prostě a jednoduše vám to malé, imrvére posrané a poblité zlatíčko naservíruju rovnou k vám do pokoje.“

Pro svého syna a přítelkyni pak vymyslel krycí jména: Čeněk a Nataša. Jejich životní strasti (většinou) a radosti (těch je pomálu) popisuje již bezmála jeden a půl roku. Vedlejší postavou na blogu je Pan Panda, Čeňkova oblíbená hračka. Chystá se i vydání knihy s názvem Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti. 

Blog naleznete tady, další bonusové informace jsou pak na Facebooku

Ptát se můžete v pondělí ve 13:00 zde.

Vedlejší postava blogu Pan Panda, Foto: Dominik Landsman

Klíčová slova: online rozhovor, deníček moderního fotra, upoutávka

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.