20.11.2018 18:11


Upoutávka: Online rozhovor s Čechem, který chce pracovat pro Elona Muska. A klidně zadarmo

Autor: Hana Kotoučová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Ještě počátkem letošního roku studoval třiadvacetiletý rodák z Frýdku-Místku Daniel Sklář dvě vysoké školy, pracoval v přední konzultační firmě a vedl svůj klub, Don club, pořádající přednášky se slavnými osobnostmi. V dubnu se však rozhodl změnit svůj život a splnit si svůj sen. Pracovat pro amerického podnikatele Elona Muska, který mimo jiné založil kosmickou společnost SpaceX a je ředitelem automobilky Tesla. Daniel přerušil studium, odešel z práce a odletěl na několik měsíců do Kalifornie, kde se snažil Muska potkat a přesvědčit, aby ho zaměstnal. S vlajkou s natištěným logem své kampaně ElonLetMeWorkForYou.com chodil po San Franciscu a Los Angeles, několik nocí přespával před Teslou ve stanu a snažil se, aby o jeho snu vědělo co nejvíce lidí. Po návratu do Česka spustil ElonLetMeWorkForYou.com jako crowdfundingovou kampaň. Pomocí ní se snaží vybrat padesát tisíc dolarů na svůj sen, pracovat pro Elona Muska. Pokud uspěje, částku následně věnuje na charitu. 

Daniel Sklář před centrálou společnosti Google.

Daniel Sklář bude na vaše dotazy odpovídat ve čtvrtek 22. listopadu od 18 do 19 hodin. Můžete se ho ptát třeba na jeho cestu po Kalifornii, stanování před Teslou i na důvod proč se rozhodl pracovat právě pro Elona Muska. 

 

Fotografie z Danielovy cesty za splněným snem najdete na jeho Instagramu

 

Online rozhovor s Danielem Sklářem naleznete ZDE

 


Klíčová slova: Elon Musk, Tesla, USA

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

Renata Sklářová | 21. 11. 2018, 20:22
Nemyslíš si, že když se prodáváš zadarmo budí to dojem toho, že na práci u Muska nemáš kvalifikaci? Proč si myslíš, že by tě Elon chtěl zaměstnat?