20.04.2018 21:17


Upoutávka: Online rozhovor s Janem Vrobelem, občanským aktivistou, rapperem a odborníkem na komunikaci na sociálních sítích

Autor: Marek Hadrbolec | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Jan Vrobel prošel za svou dosavadní kariéru širokým spektrem pracovních pozic a aktivit. Do obecného povědomá se poprvé dostal jako šéfredaktor herního časopisu Score. V té době také zpíval ve folk metalové kapele Cruadalach. Po vypuknutí uprchlické krize odjel pomáhat do uprchlických center na srbské hranice a také do maďarské Keleti. Po návratu domů se začal aktivně věnovat tématům lidských a občanských práv a stal se jedním z nejznámějších českých občanských aktivistů. Jako odborník na komunikaci na sociálních sítích poté pracoval pro agenturu Konektor Social, která spolupracuje se světově známými značkami jako například Microsoft. Nyní dělá obdobnou práci pro Českou pirátskou stranu. Posunul se i v hudbě, v současné době vystupuje jako rapper GnostaG, který se stal známým díky nevybíravým politicky motivovaným textům.

Na vaše dotazy bude Jan Vrobel odpovídat ve středu 25. dubna od 17:00 do 18:00 hodin zde na stránkách Stisku. Okruh témat k diskuzi je široký, ptát se můžete na věci týkající se současné politické situace a stavu společnosti, na sociální sítě, ale také na muziku, nebo na vzpomínky z vedení herního časopisu.

Své otázky můžete pokládat během rozhovoru, nebo je zaslat předem na stisk.online@seznam.cz.

Klíčová slova: Jan Vrobel, Česká pirátská strana, aktivismus, politika

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.