15.04.2015 12:47


Upoutávka: Online rozhovor s kolejním recepčním Ivanem Dosi

Autor: Barbora Halbová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Kam až sahá kreativita studentů při pokusech propašovat na pokoj hosta bez placení? Kdo drží rekord v počtu ztracených klíčů? Jak zní nejoriginálnější vysvětlení pro zapomenutý ISIC? Využijte příležitosti a zeptejte se na perličky z kolejního života. Recepční brněnských kolejí bří Žurků Ivan Dosi do něj nahlédnul z druhé strany. Na vaše otázky bude odpovídat v online rozhovoru v pátek 17. dubna od 11 do 12 hodin.

Audio

    Recepční kolejí bří Žurků Ivan Dosi rád odpoví na vaše otázky.
         
    Autor: Barbora Halbová

Brno – Kolejdědek? Pro ostýchavé pan recepční. Stálí obyvatelé kolejí Komárov ho mnohdy zdraví jménem. A studenti ze Slovenska, kteří se domů podívají jednou do měsíce, mu říkají ujo. Schopnost zapamatovat si jména většiny ubytovaných připisuje kolejní recepční Ivan Dosi profesní deformaci. Na recepci kolejí bří Žurků pracuje už patnáct let.

Kolejní recepční Ivan Dosi rád odpoví na vaše otázky. Foto: Barbora Halbová.

Koleje bří Žurků se nachází v brněnském Komárově. Budova bývalého hotelu má kapacitu téměř pěti set lůžek. Na recepci se však obrací i studenti ubytovaní na nedalekých kolejích Lomená s celkovou kapacitou téměř dvou set lůžek.

Dosi sedí v kukani recepčního dvakrát až třikrát týdně. Jak se k práci recepčního dostal? Čím si krátí dlouhé chvíle při noční službě? Jaká hladina hluku studentských chodbovic ho spolehlivě zvedne za židle? Odpovídat na vaše otázky bude recepční Dosi v online rozhovoru v pátek 17. dubna od 11 do 12 hodin na tomto odkazu.

Své dotazy můžete posílat již nyní na emailovou adresu: zeptejseivana@seznam.cz.

Klíčová slova: Ivan Dosi, recepční, Koleje Komárov, kolejní život

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.