28.04.2014 18:08


Upoutávka: Online rozhovor s organizátorem Studentského Majálesu Janem Němcem

Autor: Jurák Jan | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Konec semestru se blíží, ale ještě předtím, než se studenti na několik týdnů ponoří do knih, je potřeba se pořádně pobavit. Ideální akcí k uskutečnění tohoto plánu je Studentský Majáles. Zajímalo by vás, co vše obnáší pořádání takovéto akce? S kterými kapelami se jedná dobře a s kterými ne? Jaké novinky vás letos čekají? A co dalšího pro vás organizátoři připravují? Pak se můžete zeptat Jana Němce, který akci organizuje. Na vaše dotazy odpoví ve středu 30. dubna od 14 do 15 hodin. 

Studentský Majáles

Třídenní Studentský Majáles se po roce vrací do Brna. Organizátoři přichystali pořádnou porci hudby i bohatý doprovodný program. Návštěvníci si mohou vyzkoušet skákající botynebo si třeba zajezdit ve skateparku.

Akce začíná ve středu 30. dubna v 17 hodin koncertem kapely Aivn's Naked Trio. Protože na tento den připadá tradiční pálení čarodějnic, mohou si návštěvníci v areálu opéct špekáčky. Hlavní program je připraven na pátek 30. dubna, kdy se na třech pódiích představí největší hvězdy domácí scény jakými jsou Tata Bojs, Eddie Stoilow, Portless, nebo třeba DJ Witch. Vstup na akci, která se koná uvnitř sportovního v areálu Hněvkovského, je jako každoročně zdarma.

Jedním z těch, kdo Studentský Majáles připravuje je i Jan Němec z agentury OH – Production, která organizuje třeba také zimní Winter Fest a mnoho dalších studentských akcí.

Jan Němec na vaše otázky odpoví ve středu 30. dubnav online rozhovoru, který se od 14hodin otevře zde

Klíčová slova: Studentský Majáles, Brno, Jan Němec, online rozhovor

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.