04.05.2015 18:42


Upoutávka: Online rozhovor s Terezou Fojtovou, tiskovou mluvčí Masarykovy univerzity

Autor: Turková Markéta | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Tlumí univerzitní kauzy, šíří akademické úspěchy. Tisková mluvčí Tereza Fojtová je nejviditelnější osoba Masarykovy univerzity. Na otázky, jak vypadá její pracovní den, jakým způsobem řeší kauzy, nebo zda je před kamerou nervózní, bude odpovídat ve středu 6. května od 14 hodin.

Brno – Dříve pravá ruka bývalého rektora Masarykovy univerzity Petra Fialy, v současnosti neodmyslitelnáTereza Fojtová, tisková mluvčí Masarykovy univerzity. Autor: Masarykova univerzita (http://www.muni.cz/people/16731?lang=cs#sthash.jZbP0MMh.dpuf) pomoc Mikuláše Beka. Na Masarykově univerzitě působí Tereza Fojtová jako tisková mluvčí od podzimu 2006. Novinářům za tu dobu předvedla medaili, kterou univerzita darovala princi Charlesovi, ale také zprostředkovávala informace o kauze Hroch-Horyna. 

Bývalá redaktorka České tiskové kanceláře vystupuje v televizi a poskytuje rozhovory. Budoucím mluvčím předává své zkušenosti na Fakultě sociálních studií. 

Jaké nejtěžší kauzy musela řešit na Masarykově univerzitě? Na takové a další otázky se mohou zájemci ptát Terezy Fojtové již ve středu 6. května od 14 hodin.

Otázky lze již nyní posílat na email: otazkyfojtova@seznam.cz 

Klíčová slova: online, mluvčí, rozhovor

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.