16.04.2014 11:06


Upoutávka: Online rozhovor s trenerém české fotbalové reprezentace Pavlem Vrbou

Autor: Kotulová Martina | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Jeden z nejúspěšnějších současných fotbalových trenérů Pavel Vrba od ledna letošního roku zastává post trenéra české fotbalové reprezentace. Na otázky svých fanoušků se bude těšit příští týden v pondělí od šesti hodin odpoledne.

Pavel Vrba je český fotbalový trenér, který má za sebou i hráčskou kariéru. Jako fotbalista strávil nejdelší čas v Baníku Havířov. Jako trenér začínal u mladéže v Baníku Ostrava a v roce 2004, kdy ostravský klub vyhrál mistrovský titul, u něj působil jako asistent trenéra v A mužstvu.

Pavel Vrba, Zdroj: Česká fotbalová reprezentaceKrátce trénoval českou reprezentaci do jednadvaceti let. V dospělém fotbale působil nejdříve ve slovenském Púchově a posléze přestoupil do Žiliny, kde získal první mistrovský titul na postu hlavního kouče. Ze Žiliny zamířil zpět do České republiky, a to do Viktorie Plzeň, ve které byl strůjcem mnoha úspěchů. Se svým týmem se stal vítězem českého fotbalového poháru, dvojnásobným mistrem Gambrinus ligy, vítězem českého Superpoháru, dvakrát postoupil do základní skupiny Ligy mistrů a třikrát se také probojoval do jarní fáze Evropské ligy. Za poslední čtyři roky byl v anketě Fotbalista roku čtyřikrát vyhlášen trenérem roku.

Od ledna letošního roku jej do svých řad povolala česká reprezentace. V online rozhovoru, který Stisk přináší, bude Pavel Vrba odpovídat na jakékoliv dotazy nejen svých fanoušků.

Online rozhovor se uskuteční na Velikonoční pondělí v 18 hodin. Odkaz k diskuzi naleznete zde

Klíčová slova: Pavel Vrba, reprezentace, fotbal, trenér

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.