28.09.2014 22:23


Upoutávka: Online rozhovor se zakladatelem brněnského Zombie Walku Ondřejem Pousteckým

Autor: Michal Rapco | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

S podzimem se krátí dny a také čas do dalšího brněnského pochodu zombií. Zajímá vás, co vše za jeho pořádáním stojí? Jak tento nápad do Brna přišel? Jak se třeba na první ročník díval Dopravní podnik města Brna nebo Městská policie? Na tyto dotazy a i mnoho dalších se ptejte zakladatele brněnského pochodu nemrtvých Ondřeje Pousteckého. Odpovídat bude v úterý 30. září od 17 do 18 hodin.

Brno - První pochod zombií se uskutečnil v Brně loni na jaře. Jak je tedy možné, že teď na podzim bude třetí ročník? „Nerad mluvím o třetím ročníku, spíše o třetím pochodu nebo druhém ročníku. Loni na jaře jsme měli jakoby nultý ročník a na podzim skutečnou ostrou akci," uvádí na pravou míru číslování akce pořadatel a zakladatel Ondřej Poustecký. 

Jedno oko nezůstalo suché - nebo čisté. Foto: Michal Rapco

Tradice průvodů nemrtvých k nám přišla ze Západu. V Česku jsou nejznámější Zombie Walky v Praze a Hradci Králové. Průvod v Brně dříve procházel ze Zelného trhu přes náměstí Svobody a ulici Lidická k Lužánkám. Tentokrát ale bude trasa jiná.

„Začínáme na Malinovského náměstí. S Národním divadlem Brno se nám podařilo zajistit ještě před začátek pochodu možnost dohnít se a dorozpadat, prostě domaskovat, aby vše vypadalo přesvědčivěji," řekl Poustecký. 

Po konci průvodu v parku na Moravském náměstí pokračuje akce afterparty na Melodce.

Tak nezapomeňte, že v 17 hodin v úterý 30. září je tady Ondřej Poustecký pro vás! Otázky můžete pokládat od úterních 14:30. 

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.