29.03.2014 10:31


Upoutávka: Ptejte se Kamily Zlatuškové, kreativní producentky ČT Brno a matky z dokumentu Čtyři v tom

Autor: Barbora Poláčková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Třicetihodinový porod je náročný. Je ještě náročnější, pokud mu kromě manžela a zdravotníků přihlíží kamery České televize. Zkušenost s tím má Kamila Zlatušková, jedna z protagonistek dokumentárního seriálu Čtyři v tom. Scénáristka, režisérka, dramaturgyně a novopečená matka bude už v pondělí 31. března od 14:00 odpovídat na vaše otázky.

Kamila Zlatušková s rodinou.Skandál hudební skupiny Vanessa v pořadu Tečka páteční noci, dokumentární cyklus Ptáčata o romských dětech, slovenský film Zázrak o mladé dívce v pasťáku. To je jen malý výběr z projektů, na kterých se Kamila Zlatušková v poslední době podílela. V současnosti jí diváci mohou sledovat v druhé řadě dokumentární série Čtyři v tom, jejíž poslední díl odvysílá Česká televize v neděli. V seriálu se představuje jako moderní prvorodička, která odmítá kvůli dítěti opustit práci a tak jde na mateřskou dovolenou manžel. Její působení vyvolalo diskuse o ženské emancipaci a hranici toho, co diváci v televizi chtějí vidět. Záznam z jejího třicetihodinového porodu nebyl totiž zrovna příjemný.

Kamila Zlatušková je neodmyslitelně spojená s brněnskou Českou televizí, kterou jako kreativní producentka výrazně ovlivňuje. Její jméno je spjato s kontroverzí jak v rovině témat tak zpracování.

Ptejte se Kamily Zlatuškové v online rozhovoru v pondělí 31. března od 14:00 v této diskusi.

Klíčová slova: online, Kamila Zlatušková, Čtyři v tom

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

Petra Černá | 31. 03. 2014, 12:09
Dobry den, chtela bych Vam podekovat za ucinkovani v poradu Ctyri v tom 2. Po shlednuti upoutávky na tento porad jsem si rikala, proc někdo, kdo musi hned do prace, chce vůbec deti a mela jsem vuci Vam spoustu predsudku. Musim však uznat, ze jste si naprosto získala me sympatie, ze obdvuji, jak se Vam dari skloubit praci a miminko a preji Vam v dalším zivote jen to nejlepší! Chtela bych se Vas jen zeptat, zda jsem dobře pochopila z clanku na idnes, ze cekate dalsi miminko a pokud ano, tak Vam preji hodne stesti a rychlejsi porod, ktery byste si po minule zkusenosti zaslouzila. Mejte se krasne.