20.02.2012 15:44


Zpravodajské a publicistické pořady v jarním semestru na Radiu R

Autor: Martina Pelcová | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Pořady

Od jarního semestru na Radiu R funguje redakce zpravodajství a publicistiky, kterou vede Lenka Davis. Najdete v ní diskuzní pořady, které znáte už z minulých semestrů, a některé novinky.

Cizí akcenty a angličtinu můžete na Radiu R slyšet v pořadu Erasmus Evening. S Ivou Egertovou a jejími zahrančími hosty se můžete seznámit každé pondělí od 19:00.

Každé úterý od 18:30 si stejně jako v minulém semestru můžete naladit Jakuba Krainera a jeho diskuzní pořad Open. Zajímaví hosté, aktuální témata, o všem otevřeně. 

Liché úterky od 17:00 jste zváni do Klubu mladých umělců, kde vám Marek Doležel představí brněnské talenty, které byste neměli minout.

Navazuje novinka tohoto semestru, ruské okénko. Azbuce s Polinou se můžete učit liché úterky od 18:00.

Sportu Zdar volá každý čtvrtek v 18:00 Anastazia Sokolova. Se svými hosty si povídá nejen o sportu handicapovaných.

Audimax - to je představování brněnských osobností, které míjíme na ulici, aniž bychom tušili jejich příbehy... každý sudý týden od 20:00 s Pavlínou Dufkovou.

A na závěr bereme z Odposlechu: kdo si v moderovaných blocích oblíbil minulý semestr Andy, uslyší ji tento semestr v pondělí každý týden od 16:00. Pobaví vás její hodinou ze studentského světa Masarykovy univerzity s názvem Masárna

...

Zpravodajství najdete každou půlhodinu v rámci Odposlechu od 10:00 - 16:00. Zprávy si připravují buďto sami moderátoři, nebo ve spolupráci s kurzem Rádio dílna.

Klíčová slova: Radio R, zpravodajské a publicistické pořady, Lenka Davis

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.